EZBER BOZAN JEAN CEKETLER

Klasik jean ceketlere bir şeyler oluyor!

İlkbaharda ve serin yaz akşamlarında adeta kurtarıcımız olan denim ceketler, bizi aniden soğuyan havaya karşı koruma görevini üstleniyordu. -Di’li geçmiş zaman ekini kullanmak durumundayız çünkü artık jean ceketlerin bambaşka bir statüsü var: ‘Statement’ yaratmak! Klasik formundan sessiz sedasız ayrılan denim ceketler en son hatırladığımız sade formunu hiç hatırlatmıyor. Taş işlemeler, asimetrik detaylar, yamalar ve suni kürkler ile kaplanan denim ceketler artık sıcak günlerde belirsiz soğumalara karşı bir kalkan değil, kıyafetlerinizin star parçası konumunda!

(Getty Images)

Bir tarafta seksenler ilhamlı asit yıkamalı kot ceketler ile punk kızına, diğer tarafta yama detayları ile bir çiçek çocuğa dönüşebilirsiniz. 2020’nin esinlendiği popüler kültür trendlerine bürünen jean ceketleri daha önce görmediğiniz tarzlarda göreceksiniz. 

(Getty Images)

‘Abartı’ aşkını yansıtan yeni sezon kot ceketleri ile tüm kıyafetlerinize ‘wow’ etkisi katabilirsiniz. Sade stillere maksimalist çizgileri aşılayan tasarımcılar, eski klasiklerimize yepyeni bir gözle bakmamızı sağlıyorlar. Yeni nesil jean ceketler kıyafetlerinize havalı görünümler katmanın yanı sıra renkleri ve detayları ile modunuzu yükseltecek!

Eski denim ceketlerinizin bir güncellemeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız fotogaleride ezber bozan jean ceket modellerini inceleyebilirsiniz…

Etİketler