FİYONKLARIN YÜKSELİŞİ

Naifliğin sembolü olan fiyonkları yepyeni bir şekilde kucaklıyoruz.

Buse Saray BUSE SARAY 27 Haziran 2023
FİYONKLARIN YÜKSELİŞİ Getty Images

Kapak Fotoğrafı: Loewe, Valentino Couture, Carolina HerreraYaz kombininize biraz heyecan mı katmak istiyorsunuz? Bu, sandığınızdan daha basit; bir fiyonk ekleyin. Fiyonk detaylar her zaman zamansız bir çekiciliğe sahip olmuştur, ancak şu anda daha da büyük ve gösterişli bir popülerliğe sahip.

Yaz 2023 koleksiyonlarının tatlı trendlerinden biri olan farklı şekil ve boyuttaki fiyonklar Loewe, Valentino Couture ve Carolina Herrera tasarımlarında görüldü. Devasa bir hediye gibi görünmekten endişe ediyorsanız, korkmayın. Tasarımcılar, trende zarif bir yaklaşım sergiliyor ve minimal silüetlerde havalı detaylar ortaya çıkarıyor.
Fiyonklar, birçok simge taşır ve her zaman güçlü bir tepki uyandırır. İyi haber şu ki, bu detayın herkes için bir versiyonu var; zarif, tatlı, güçlü ya da süper eğlenceli. Tercih sizin!Peki ya neden 2023 yaz sezonu fiyonklara sarıldı? Bazılarına göre, olağandışı zamanlar cesur bir moda gerektirir ve belirsiz zamanlarımız bizi tanıdık olanın rahatlığını aramaya iter. Bu nedenle pek çok tasarımcı fiyonkla ilgili farklı silüetler sergiledi. Ve modanın dikkat çeken isimleri de fiyonkları kucaklayarak karşıladılar.

İşte sezonun koleksiyonlarından fiyonkları yükselten parçalar…


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.