Gizemli Çiçekler

Avangart çiçeklere gardırobunuzda yer açın!

Buse Saray BUSE SARAY 13 Eylül 2023
Gizemli Çiçekler Getty Images

Sonbahar/Kış 2023-24 podyumları, çiçek desenlerinin ilkbahar ve yaz dışında giymenin gerçekten avangart olduğunu fark etmemizi sağlıyor. “Çiçek desenleri zaten sürekli trend oluyor” dediğinizi duyar gibiyiz… Zamansız bir klasik olan çiçek desenleri, her sezon farklı şekillerde yeniden yorumlanıyor ve trend oluyor. Dikkatinizi detaylara çekelim!New York, Londra, Milano ve Paris podyumlarında, doğadan ilham alan birçok botanik motif gördük. Birçok kişi, doğal bir etki yaratan klasik çiçeklerin yalnızca yazı ve ilkbaharı anımsatabileceğini düşünüyor. Fakat birçok tasarımcı ve moda evi, bu trendi aynı zamanda sonbahar ve kış için de tercih eden, yün veya deri gibi daha ağır kumaşlarda yorumlanması için mükemmel bulanlar arasında.

Trendin özünde ise gizemli bir hava var; derin koyu renkli (siyah veya koyu gri olabilir) bir zemine sahip olanları tercih etmek ve çiçeklerin patlamasına izin vermek.

Sonuç olarak, çiçek trendi zamansız bir olmazsa olmazdır. Her bireyin kendi tarzını bulmasına izin veren geniş bir tarz, kumaş ve renk seçeneği sunmasından dolayı...


Sezonun koleksiyonlarından seçtiğimiz gizemli çiçek dokunuşu sunan parçaları inceleyebilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.