GÜÇLÜ YAZ DURUŞU: BEYAZ TAKIM ELBİSELER

Güç takımına beyaz güncelleme!

İnkar edilemez derecede şık ve yeterince cesur bir görünüme mi ihtiyacınız var? Modern ayrıntılarla tamamlanan beyaz bir takım elbise ile kuralları yıkmaya ne dersiniz?

Oversize ceket ve vücudunuza uygun beyaz bir pantolon, zahmetsizce şık ve güçlü bir stil için mükemmel kombin olabilir. Bu nedenle tasarımcıların ve stil ikonlarının radarına girmesi çok uzun sürmedi.

Beyaz takım elbiseler, İlkbahar-Yaz 2022 podyumlarında bir yükselme yaşadı ve tasarımcılar, bu klasiğe estetik dokunuşlarını eklemekten korkmadı. Alexander McQueen’in cut-out detayları, Fendi’nin takım oyununa eklediği mikro üstü, Dior’un monokrom sadeliği ve çok daha fazlası, beyaz takımlar için büyük bir heyecan duymamızı sağladı.Aslına bakarsanız, monokrom bir beyaz takım stilini tercih etmenin doğasında cesaret yatıyor. Bu, özgürleşmiş özgüven havasını, saf bir tutkuyu ve gücü temsil ediyor. Geçirdiğimiz zorlu günlerinden sonra İlkbahar-Yaz 2022’de en çok dikkat çeken siluetlerden birinin beyaz takımlar olması ise bunu kutluyor. Özgür, güçlü ve tutkulu!


Beyaz takım elbise deyince aklınıza The First Wives Club (İlk Eşler Kulübü) geliyor olabilir. Goldie Hawn, Bette Midler, Diane Keaton’ın bembeyaz takımlarla bizi büyülediği an, bu stil için ilham kaynağımız olabilir.Podyumlarda, sokak stilinde ya da Instagram’da karşımıza çıkan birbirinden farklı görünümler, beyaz bir takım elbisenin hangi ortamda olursa olsun göz kamaştırabileceğini kanıtladı. It-girl’lerin favorisi olan bu yeni beyaz takılar, güçlü omuz yapısına sahip, cinsiyetsiz, oversize, couture benzeri bir siluete kadar uzanıyor.


Meghan Markle ve Katie Holmes ise beyaz takım elbiseleri ile yarattıkları modern stil ile radarımıza girenlerden…


Meghan Markle


Bir yaz akşamı için beyaz takım elbise, stiliniz için havalı bir mola vermenizi sağlayabilir. Karmaşık kokteyl görünümleriyle dolu bir deniz kenarında, ferah beyaz takımlar temiz bir nefes gibi hissettirecek.

Beyaz takımınızı, yaz etkinlikleri için topuklu ayakkabı ile şık bir şekilde tamamlayabilir; daha rahat bir siluet için spor ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.


Katie Holmes


İster bir toplantı için giyiniyor olun, ister arkadaşlarınızla akşam yemeğine çıkıyor olun; beyaz takım sizi öne çıkaracak zamansız bir kıyafettir. Ayrıca oyunlara açık olduğunu da unutmayalım. Minik bir bralet, cut-out bir üst, büyük zincir kolyeler, havalı topuklu sandaletler; kombinlemek için hayal dünyası sınırsız…


Beyaz takım kategorisinde yer alan silüetler o kadar çok çeşitlilik gösteriyor ki, kendi stil maceranızı seçebilir ve kişiliğinizi kutlayabilirsiniz.


Güçlü bir yaz duruşu için sezonun en iyi beyaz elbiselerini seçtik.