GÜNDÜZ DİSKOSU: SEZONUN EN IŞILTILI PARÇALARI

Disko stilini günlük hayata taşıyoruz!

Moda yine önyargıları yıkıyor! “Payetler ve işlemeler sadece hava karardıktan sonra giyilir” konseptini tamamen değiştiren yeni sezon trendleri ile yetmişlerin diskolarını sokak stiline taşıyoruz. Genelde parti stilinde tercih edilen payetler, taşlar ve kristalli işlemeler artık günlük stilinizin bir parçası! 

Retro stile olan tutkusundan vazgeçmeyen markalar, ışıltılı parçalar ile 70’lerin disko kültürünü normal hale getirdi. Aldığınız kristal işlemeli topuklu ayakkabıları veya pullu eteklerinizi giymek için geceyi beklemenize gerek yok! Tüm normların yıkılması ile beraber parıltılar da sokak modasında. 

Geceleri belli belirsiz parıldayan payetlerin hakkını gün ışığında vermenin zamanı! Güneş ışınları ile beraber herkesin gözlerini kamaştıracağınız ışıl ışıl parçalar sokak stilinize fark katacak. Minimal tarzların tarih olduğu Sonbahar Kış 2019 / 2020 sezonunda, abartıdan korkmayın! Eğer baştan aşağı bir disko topu gibi gözükmekten korkuyorsanız, sade kombinlere ekleyeceğiniz metalik veya payetli parçaları statement stillere dönüştürebilirsiniz. 

Siyah takım elbisenizi kristal işlemeli bir ayakkabı ile… Kot tişört kombinizi payetli bir ceket ile… Gömlek elbiselerinizi ise pullu bir bot ile tamamlayabilirsiniz! Disko ışıltısını günlük hayata taşımaya hazırsanız, fotogaleride sizin için seçtiğimiz parçaları inceleyebilirsiniz…