HAYATA PEMBE GÖZLÜKLERDEN BAKIYORUZ

Toz pembeler değil… Fuşyalar!

Pantone 2021’in rengini sarı ve gri olarak belirlemiş olabilir ama Instagram ve İlkbahar 2021 defileleri bambaşka bir renge işaret ediyor: fuşya pembeleri! Mod anlamında bulutlu ve kapalı geçen bir yılın ardından belki de ihtiyacımız olan şey hayata pembe gözlüklerden bakmaktır.

Etrafımıza çok daha coşku ve neşeyle bakmamızı sağlayan dinamik fuşya pembeleri, enerjimizi yerine getirmeye geliyor.

Şimdiden Instagram hesaplarını sarmaya başlayan pamuk şekeri pembeleri, İlkbahar 2021’in en gözde renk trendi diyebiliriz. Baktığımızda içimizde tüm sıcak duyguları ve pozitifliği aydınlatan bu pembeler, aynı zamanda Chanel, Balmain, Isabel Marant, Versace ve Jason Wu gibi markaların koleksiyonlarında öne çıkmıştı. 

Isabel Marant ve Chanel İlkbahar Yaz 2021 Defileleri (Getty Images)

En az neon tonları kadar dikkat çekici ve etkileyici olan fuşya pembeler, 80’lerin neonları kadar olmasa da gözümüzü kamaştırıyor diyebiliriz. Elbiselerde, bluzlarda, paltolarda, ceketlerde, aksesuarlarda, ayakkabılarda… Kısacası modada ve gardırobunuzda düşünebileceğiniz tüm parçalarda görülen sıcak pembeler, podyumların ve sokakların gözdesi. 

Monokromatik stillerde başlı başına ‘statement’ bir görünüm yaratan fuşyaları, aynı zamanda gardırobunuzdaki sarılar, turuncular ve kırmızılar ile birleştirerek gökkuşağını kıskandıracak görünümler ortaya çıkarabilirsiniz. Geçtiğimiz sezonlarda gördüğümüz Milennial ve toz pembelerinden oldukça farklı bir temada olan fuşya pembeleri sezonun en güzel hislerini uyandırıyor. Bu sezon modunuzu yükseltmek için ihtiyacınız olan bir şey varsa o da bu pembeler!

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz fuşya parçaları inceleyebilirsiniz….