HEYECANLI YAZ: 10 MAYO & BİKİNİ TRENDİ

2022 yazının sıcaklığını en trend mayo ve bikiniler ile kucaklıyoruz.

Buse Saray BUSE SARAY 28 Haziran 2022
HEYECANLI YAZ: 10 MAYO & BİKİNİ TRENDİ

Plajlar, havuz partileri, tatil ve ötesi… Hepimiz, yazı tüm ihtişamıyla yaşamayı özledik. Bu nedenle, bu sene daha büyük bir özlem ve heyecanla yazı karşılıyoruz. Yaz mevsimi söz konusu olduğu anda ise aklımıza mayo ve bikini trendleri geliyor.İster birkaç tatil görünümü planlıyor olun, ister hafta sonu kaçamakları için can atıyor olun; 2022 bikini ve mayo trendleri yazı en cezbedici haliyle hissedeceğimize söz veriyor.

2022 plaj giyimi, bize geçmişten ilham alan 70'ler ve 90'ların bir karışımını sunuyor. En yeni bikini ve mayo trendleri arasında ise saran ipli takımları, kalın fırfırlar, kroşeler ve daha fazlası yer alıyor.

Bununla birlikte, yeni sezon için kusursuz bir öncü daha var. Dokulu bikini ve mayolar, kendini göstermeye hazırlanıyor. Havlu, keten, kapitone ve dahası bir doku oyunu yaratıyor ve klasik bir siluetleri canlandırıyor.
2022'nin zamansız dünyasında ekstra modernite için kemer, altın detaylar veya cut-out gibi detaylara sahip klasik silüetler plaj giyimine ekstra bir hava katıyor. Ayrıca şunu söylemeliyiz ki; artık bir havuz partisi için mikro ya da maksi parıltılı mayo zorunlu bir stil detayı…


İster nostaljik hissedin, ister zamansız bir şey tercih edin; 2022'nin en dikkat çeken 10 bikini ve mayo trendini keşfetmek için devam edin.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.