SEZONUN FAVORİSİ: STİL TAMAMLAYICISI 20 DİZ BOYU ÇİZME

Midi etekler, jean pantolonlar, triko elbiseler… Sezonun en kullanışlı stil tamamlayıcısı!

Uzun bir süredir sonbahar aylarında sadece bilekte botlar tercih ediyorduk. Ancak bu sezon ayakkabı departmanında en az bilekte botlar kadar çeşitlilik sunan bir alternatif daha var: Diz boyu çizmeler. Son yılların favori silüetleri arasında yer alan diz boyu çizmeler bir süredir görmediğimiz ara boyları trend haline getirdi. Genelde bilekte bot veya diz üstü çizmeler giyerken şimdilerde etrafta sadece diz boyu çizmeler görüyoruz. 


Sonbahar 2021’de de yükselişine hız kesmeden devam eden diz boyu çizmeler, triko elbiseler, jean pantolonlar hatta takım elbiseler ile bile harika bir stil sunuyor. Ünlüler ve sosyal medya influencerlarının sayfalarındaki tek ayakkabı alternatifi olarak gördüğümüz diz boyu çizmeler, süper şık bir stil yaratıyor. 

Yüksek topuklular, kalın tabanlar veya kitten topuklar ile buluşan diz boyu çizmeler, bu sezon kesinlikle öncekilere kıyasla çok daha fazla alternatif sunuyor. Sonbahar- Kış 2021’in vintage tutkusu trendleri ile harika bir uyum sağlayan diz boyu çizmeleri optik desenli elbiseleriniz, mini etekli takımlarınız veya kroşe triko elbiseleriniz ile eşleştirebilirsiniz. 


Bilekte botlarınıza alternatif arıyorsanız, fotogaleride sizin için seçtiğimiz diz boyu çizmeleri inceleyebilirsiniz…