İLKBAHAR 2021 ÇANTA TRENDLERİ

Bu sezon telefonlarımızın ve mataralarımızın bile çantaları var!

Yüksek topuklu ayakkabıların ve ışıltılı parti kıyafetlerinin yanı sıra gardırobumuzda biraz da unuttuğumuz parçalar arasında şık çanta modelleri yer alıyor. Etkinlik ve dışarıda buluşmalar şimdilerde çok daha kısıtlıyken, çanta seçimlerimiz de dar bir skala arasında kalıyordu. Gidecek yerlerimiz kısıtlı olunca bel çantaları, sırt çantaları veya kocaman ‘tote’ çantalara yönelirken, şimdilerde yavaş yavaş eski giyim alışkanlıklarımıza dönmeye çalışıyoruz. 

Sıcak hava ile birlikte kısıtlamaların biraz daha hafiflemesini umuyorken, İlkbahar 2021 çanta trendleri de bize daha güzel günlerin yakın olduğuna işaret ediyor. Hem gündemi göz önünde bulundurarak hayatımızı kolaylaştıran hem de şık görünen çanta trendleri, yeni sezonda bir uçtan diğerine uzanıyor. Matara çantaları, askılı telefon kılıfları ve taşınabilir kulaklık çantaları gibi alışılagelmemiş stiller çanta trendleri arasında yer alırken geçmişte gördüğümüz XL silüetleri ve Jane Birkin ilhamlı hasırları da görüyoruz. 

Sosyal mesafenizi korurken olabildiğince şık olmanızı sağlayan bu çanta modelleri sizi bir sokak modası yıldızı yapıyor! Doğa keşiflerinde matara çantanız, hafta sonu yürüyüşlerinde telefon askınız ve piknik buluşmalarınızda sepet ilhamlı kutu çantalarınız ile stilinizi modunuza göre dönüştürebilirsiniz. Pratik ama aynı zamanda göz alıcı dokunuşlar ile dikkat çeken İlkbahar 2021 çantaları gerçekten klasik moda sınırlarını, çok iyi anlamda, zorluyor!

Fotogaleride İlkbahar 2021'in 10 çanta trendini görebilirsiniz...