İLKBAHARIN CESUR RENKLERİNİ KEŞFEDİN

Gardırobumuzun eğlence dozu yükseliyor. Bu sezon her yerde göreceğimiz sekiz renk tonu...

Renk deneme konusunda insanları ikiye ayırabiliriz… Gri, siyah, beyaz ve bejlerden ayrılmayan minimalistler veya her rengi bir arada kullanmaktan çekinmeyen maksimalistler. Tabii bu keskin ayrım takım elbiselerin erkekler, desenlerin de kadınlar için olduğu döneme aitti. Artık durum böyle değil! Artık minimalist stillerde neonlar, maksimalist stillerde ise kremsi bejleri ve klasik siyah beyazları bile görebiliyoruz. Herkes gökkuşağının her tonundan yararlanabilir! Kuralsız moda döneminde renk trendlerinde ‘statement’ olarak adlandırdığımız tonlar da değişmiş oldu. 

Kullanım şekline ve yerine göre ‘statement’ haline gelen klasik tonlar İlkbahar 2021’de gördüğümüz trendler arasında. Asimetrik kesimler ve geometrik desenlerde buluşan klasik beyazlar ve siyahları görürken bir diğer tarafta ise içimizi ısıtan lotte tonlarını görüyoruz. Yumuşak ve klasik tonların bir diğer zıt köşesinde ise neonları andıran fuşyalar, yeşiller ve limon sarıları karşımıza çıkıyor. Sınırsız kombinasyon ve stil opsiyonu sunan bu ‘statement’ renkler, yeni sezon gardırobumuzun eğlence dozunu yükseltiyor. 

Sonbahar 2020’de gördüğümüz toprak tonları ve grilerin aksine çok daha göz kamaştıran ve mod yükseltici olan İlkbahar 2021 renkler, geçtiğimiz senenin yükünü ve modunu üzerimizden atmaya geliyor. Vazgeçemediğimiz triko ve eşofman takımlarını bile podyum modasına dönüştüren bu renkler, evde, sokakta veya sporda Instagram stil sayfalarını aratmayan görünümler oluşturmanızı sağlıyor. Pigmentlerin yükselişe geçtiği İlkbahar 2021 sezonunda maksimal silüetler minimal renklerle, minimal renkler ise maksimal silüetler ile buluşuyor… Ancak sonuç aynı: yüksek enerjili stiller!

Fotogaleride İlkbahar 2021’in 8 ‘statement’ renk trendini görebilirsiniz…