İŞTAH KABARTAN TAKILAR

Takı koleksiyonumuz meyve salatasına dönüşüyor!

Yaz stilinizi tek bir dokunuş ile değiştirecek aksesuarlar arayışındaysanız meyve ve sebze reyonuna bakmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sene meyve sebze alışverişini marketlerde veya manavlarda değil takı reyonlarında yapıyoruz. Geçtiğimiz senelerde kıyafetlerde gördüğümüz meyve desenleri bu sene genişleyerek takı stillerine yansıyor. Sadece çilekler, kirazlar ve karpuzlar değil İlkbahar Yaz 2021 takı trendleri arasında biberler, mantarlar ve tüm yaz tariflerine lezzet katan sebzeleri de görüyoruz. 


Dengeli beslenmek için ilk sırada yer alan meyveler ve sebzeler, dengeli bir yaz stili için de hayatımıza renk katıyor. Sade beyaz yaz elbisenizi baştan aşağı değiştirebilecek güce sahip olan bu iştah kabartan takılar, bir taraftan ise takı koleksiyonumuzu ilkokul yıllarına taşıyor. Çocuksu ama bir o kadar da eğlenceli olan taze meyve ve sebzeli küpeler ve kolyelerin bu senenin olmazsa olmazı olduğunu söyleyebiliriz. 

Tıpkı söylemek istediklerinizi hiç kelime sarf etmeden belirtebileceğiniz grafik tişörtler gibi, meyve ve sebzeli takılar sosyal mesafenizi koruyarak sipariş vermenizi sağlıyor! Şimdiden Instagram sayfamızı sarmaya başlayan bu süper eğlenceli takı trendi, gri bulutları üzerimizden atmak için ilk adım diyebiliriz. Her zaman bahçenizde organik meyve ve sebze yetiştirmek isteyip bir türlü bu hayalinizi gerçekleştirmediyseniz ilk adımı takı dolabınızda atabilirsiniz! İlkbahar yaz sezonlarında klasik haline gelen çiçekli takılara alternatif arıyorsanız bu bol vitaminli trende yönelmenizi tavsiye ediyoruz. 


Fotogaleride sizin için seçtiğimiz leziz takıları inceleyebilirsiniz…