IT-KABANLAR

Dış giyimin ‘statement’ hali!

Klasik bej rengi bir paltoya asla hayır demeyiz! Ancak bu sezon kabanlarımızda fark yaratmaktan da çekinmiyoruz. Neden mi? Çünkü bu sezonun dış giyim trendlerinde bir çıfıt çarşısı durumu var! Her telden çalan; paltolar, payetlere, yazılara, karışık desenlere ve asimetrik kesimlere bürünüyor! Son dönemlerde beliren ‘statement’ hali paltoları ve kabanları sarmışken, içinizdeki çılgın çocuğu dışarıya vurmanın tam zamanı! 

Önceden sadece ‘it-shoe’ ve ‘it-bag’ kavramları ile aksesuarlarda gördüğümüz şaşırtıcı ve göz alıcı parçalar artık dört bir yanımızı sarmış durumda. Hal böyleyken kış aylarının klasiği olan paltolarda da abartı diye bir şey kalmıyor. Kot ve kazak kombininizin üstüne giydiğiniz parlak vinil trençkot veya triko elbisenizin üzerine aldığınız payetli bir palto, bu sezon ‘fazla’ veya ‘abartı’ kaçmıyor. Her adımda baş döndüreceğiniz rengarenk ve desenli kabanlar, buz dağının sadece görünen kısmı! 

Kara kış günlerine şurada ne kaldı ki? Şimdiden hızla kararan hava ve gri bulutlar ile sezonun nasıl geçeceğini düşünüyorsanız, endişelenmeyin! ‘It-kabanlar’ ile modunuzu yükseltebilirsiniz. Yaz aylarının renklerini ve podyumların ışıltısını yansıtan dış giyim parçaları, kombinlerinizin son dokunuşunu en güzel şekilde yapacak. Sözümüze güvenin! Bu paltolar ile hem fiziksel hem de ruhsal olarak içiniz ısınacak. 

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz ‘it-kabanları’ inceleyebilirsiniz…