KADININ FENDİ!

Marc by Marc Jabcobs'un son koleksiyonu kadın gücüne övgü niteliğinde.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Şubat 2014
KADININ FENDİ!
<#text>Marc Jacobs'un en ön sıradan kırmızı Adidas eşofmanıyla ve her zamanki sempatik tavrıyla izlediği Marc by Marc Jacobs defilesi güçlü kadınlara övgü niteliğinde başlıyor. Nedeni markanın kadın tasarımcıları Geri Halliwell ve Luella Bartley olabilir mi dersiniz?


<#text>


<#text> Jacobs'un muse'larının da ön sıradan izlediği defile ‘Revolution- Devrim' yazılı ve samurai baskılı ceketler, yüzü kapatmak için bağlanan bandanalar ve boksör ayakkabılarını andıran uzun sneaker'larla ‘asi' bir havada başlıyor. Tabii onu yumuşatan canlı renkler, eğlenceli baskılar ve fiyonk şeklinde bağlamaları göz ardı etmiyoruz.~Defilede öne çıkan 'layer' dediğimiz, birçok parçanın üst üste kullanımı dikkat çeken bir başka detay. Defilenin sonuna doğru 60'ların kloş eteklerinin farklı ve daha spor yorumunu gördüğümüz koleksiyondan en çok ses getirecek parçaların birbirinden ilginç ve her sezon daha da popülerleşen sneaker'lar olacağını düşünüyoruz.


<#text>


<#text> Son olarak saça ve makyaja gelirsek: Koleksiyona hakim olan güçlü, farklı ve asi şeklinde nitelendirebileceğimiz kadın duruşuna, bunlarla birlikte pek düşünülemeyecek iki yandan örülen saçlar eşlik ediyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.