KIŞ GÜNEŞİ

Güneş sarıları etrafımızı sardı!

İlkbahar-Yaz sezonunun trend rengi olan güneş sarıları, kış günlerine taşındı! Havaların geç ısınması ile birlikte, ilkbahar tonlarından vazgeçmeyen sokak modası yıldızları, sıcak güneş ışınlarından vazgeçmiyorlar. Ünlülerin kırmızı halı stillerinde tercih ettiği sarı elbiseler, sezonun en beklenmedik renk trendlerinden biri. Son dönemlerde, koyu renk sezonu olan kış aylarında canlı renkler görmeye alışkın olsak da bu denli bir yaz ışıltısını beklemiyorduk. Geçtiğimiz haftalarda kırmızı halı için sapsarı elbiseler tercih eden ünlüler modanın kurallarının değiştiğini kanıtladılar. Jennifer Lopez’in sarı saten straplez elbisesi, Yara Shahidi’nin piliseli metalik sarı elbisesi, Zoey Deutch’un Elle ‘Women In Hollywood’ etkinliği için giydiği payetli sarı elbise… Hepsi adeta yaz aylarına ait kareler gibi görünüyor!

Jennifer Lopez ,Yara Shahidi,  Zoey Deutch (Getty Images)

Şaşırtıcı kombinler yapmak için ideal olan sarı rengini tek başına veya farklı renkler ile kullanabilirsiniz. Kristen Stewart gibi sarı bir takım elbise giyerek hem maskülen hem de göz alıcı bir stil deneyebilir veya Issa Rae ve Lili Reinhart gibi güneş sarılarını gece stiline taşıyabilirsiniz. Siyah deri pantolonunuz ile sarı bir trikoyu eşleştirerek bu çarpıcı rengi iyice ortaya çıkarabilir veya beyazlar ile tamamlayabilirisiniz. 

Issa Rae, Lili Reinhart, Kristen Stewart (Getty Images)

Çoğu zaman mutluluk duygusu ile bağdaştırılan sarı renkleri, gerçekten de modunuzu yükseltebilecek potansiyele sahip! Modanın büyük değişiminde artık yaz mevsiminde canlı tonlar, kış mevsiminde koyu tonlar giyme gibi bir kural kalmadı, bu nedenle yaz güneşini gönül rahatlığıyla Kış 2020’ye taşıyabilirsiniz. Ünlülerin kırmızı halı stillerinden ilham alarak, güneş sarılarını kış gardırobunuza eklemenin tam zamanı! 

Sienna Miller, Helen Mirren, Karolina Kurkova (Getty Images)

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz sapsarı parçaları inceleyebilirsiniz…