KIŞ STİLİNİZE FARK KATACAK STATEMENT KÜPELER

Parti sezonu hala devam ediyor!

Yılbaşı partileri ve davetleri sona erdi ama 2022’de partiyi sokak stiline taşıyoruz. Boğazlı kazaklar, triko elbiseler, oversized blazer ceketler ve sade gömlekler… Tüm parçaları yücelten ‘statement’ küpeler her sezon olduğu gibi Kış 2022’de de öne çıkan takı trendleri arasında. Her sezon kocaman küpelerin öne çıktığını görüyoruz ancak Great Gatsby modundaki maksimalizm parti ruhu ile bu stil çok daha fazla öne çıkıyor. 

Hemen hemen her kıyafette kendini belli eden statement küpeler kendi içinde bile farklı kategorilere ayrılıyor. Metalik halkalar, gümüş zincirler, çiçek motifleri, renkli taşlar, kocaman inciler ve çok daha fazlası! Aramızda kalsın ama Kış 2022’nin küpeleri, renkli yaz aylarında gördüğümüz stillerden bile çok daha gösterişli.

Sadece maksimalizm tutkunlarını değil minimal stilleri tercih edenlerin bile kalbini fetheden bu küpeler sade stillerin ‘wow’ faktörü olabilme özelliğine sahip. Küçük siyah elbiseleri ihtişamlı hale getiren ve beyaz gömleklerde patlayan bu eğlenceli takı trendi, aynaya baktığınızda kendinizin ve dışarı çıktığınızda çevrenizdekilerin modunu yükseltecek!

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz ‘statement’ küpeleri inceleyebilirsiniz…