KISMET BY MİLKA KOLEKSİYONLARI KOŞULSUZ SEVGİYİ YANSITIYOR

Kısmet by Milka, Anneler Günü koleksiyonu ile hayatımıza dokunan annelere ‘Koşulsuz sevgin için teşekkürler’ diyerek benzersiz hediye seçeneği sunuyor

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Mayıs 2023
KISMET BY MİLKA KOLEKSİYONLARI KOŞULSUZ SEVGİYİ YANSITIYOR

Kısmet By Milka, Anneler Günü’nü anlam ve duygu yüklü bir hediye seçeği ile kutluyor. Bu koleksiyon hayatımızda her zaman yanımızda olan annelerimize koşulsuz sevgileri için teşekkür etmek için farklı bir fırsat sunuyor. Bu özel günde annelerini mutlu etmek isteyenlere özgün ve yenilikçi tasarımlar sunan Kısmet By Milka, mağazalara gelenler için hazırladığı özel ayrıcalıklar ve hediyelerle de bu anlamlı günü kutluyor.

 

Anneler Günü’nde sevdiklerinize incelikle tasarlanan estetik bakış açısıyla zenginleştirilen kalp kesimli mücevherler nadir bulunan sarı pırlantılar, kırmızı ve siyah renkte seramikler ile birleştirilmiş değerli koleksiyonları keşfetmek için Kısmet By Milka mağazalarına ve kismetbymilka.com.tr’ye göz atabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.