KUMAŞ PANTOLONLAR OFİSTEN DIŞARI ADIM ATTI

Bahar ayında mini eteklere ve jean pantolonlara harika bir opsiyon sunan kumaş pantolonlar yeni sezon stilinizin favorisi olacak!

Ofis stilinin ayrılmaz bir parçası olan kumaş pantolonlar artık çok daha fazlasını temsil ediyor! Genelde kolej döneminde veya ofiste giydiğimiz kumaş pantolonlar, sokak stilinde opsiyonlarımız arasında yer almıyor. Alışveriş sepetimizi jean pantolonlar veya kargo pantolonlar doldururken son dönemlerde radarımızda yeni bir parça var. Şimdilerde gardırobumuzun ‘kahraman’ parçası ola kumaş pantolonlar, günlük stilimizin üniforma statüsüne ulaşmak üzere. 


Popüler kültürde ‘Annie Hall’ filminde Diane Keaton, ‘Working Girl’ filminde Melanie Griffith’in giydiği kumaş pantolon trendi, moda tarihinde güçlü kadın imajını çiziyor. Aynı zamanda Parizyen stiline gönderme yapan kumaş pantolonlar, ‘zahmetsiz’ şıklığın esaslarını oluşturuyor. Jean pantolonlardan daha çok ilgimizi çekmeye başlayan kumaş pantolonlar Hailey Bieber, Kendall Jenner ve Bella Hadid gibi modanın it-kızlarının da stillerinde yükselişte. Pembe, yeşil ve sarı gibi tonları ile bahar aylarına uyum sağlayan kumaş pantolonları aynı zamanda bejler ve hakiler ile daha minimal bir stil yaratıyor. 


Havuç formunda, geniş paça veya cropped olarak bulunan kumaş pantolonlar her stile uyum sağlıyor. Opsiyonları ile sınırsız bir seçki sunan kumaş pantolonları sneakerlardan topuklu sandaletlere kadar birçok parça ile eşleştirebilirsiniz.

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz kumaş pantolonları inceleyebilirsiniz…

Etİketler