SEZONUN ANTİ-MİNİMALİST TRENDLERİ

Rahat stiller, ekstra gösterişli halde!

Son yıllarda defilelerde, sokak stilinde ve sanal podyumumuz haline gelen Instagram’da minimalist stillerin hükmettiği bir sır değil… Sessiz renk paletleri, güncellenen klasikler ve heykelsi silüetler hayatımızı şekillendirdi diyebiliriz. Bu estetik bir süredir trendlere yön verirken pandemi ile birlikte hepimiz tamamen minimalist olduk ancak artık eski maksimalist tutkularımıza geri dönüyoruz. Sınırlar kalktıkça ve ev stilimiz sonunda sokak stiline dönüştükçe dikkat çekici stilleri yeniden hatırlamaya başladık. Küçük fırfırlar ve renkli aksesuarlar derken şu sıralar hepimizin içinden maksimal giyinmek geliyor!

Özellikle detaylarda beliren Yaz 2021 maksimal trendleri, küçük dokunuşlar ile sade kıyafetleri dikkat çekici hale getirecek türden. Vintage stillerden hatta çocukluk yıllarınızdan ilham alan yeni sezon maksimal trendleri yeniden giyinmeye başladığımız günleri süper eğlenceli hale getiriyor. 

Sokaklara geri dönüşünüzü süper belirgin hale getirmek için fotogaleride Yaz 2021’in maksimal trendlerini inceleyebilirsiniz…