MİNİMAL KLASİK: SİYAH PALTOLAR

Siyah palto kış mevsimin klasik parçası ve aynı zamanda bir moda yatırımı. Gardırobunuzda mutlaka olması gereken parçalar arasında yer alan siyah paltolar tüm stillere uyum sağlıyor.

Belki de her gün bir trend bildiriyoruz. Ama bizler de klasiklerden vazgeçemiyoruz. Yeni şeyler denemek hayatımıza renk katıyor ama klasikler her zaman! Tıpkı mavi düz kesim jean'ler, gri kazaklar, bej paltolar ve siyah deri ceketler gibi, siyah paltolar da ne kadar zaman geçerse geçsin vazgeçemediğimiz parçalar arasında. Bu nedenle güzel bir siyah paltoyu yapacağınız en akıllıca moda yatırımı olarak görebilirsiniz. Gardırobunuzdaki pofuduk renkli montların ve kristal taş işlemeli jean'lerin arasına siyah düz bir palto ekleyin. 

Siyah paltoların klasik olmasının yanı sıra bir güzel yanı daha var! Dolabınızdaki tüm parçalar ile uyum sağlayan siyah paltoları gündüz şıklığından, ofis stiline, gece davetlerine kadar her yer götürebilirsiniz. Payet, işleme, tüy detaylar ve neon renk gibi çılgınlıkların arasına biraz minimalizm eklemek isteyenler için seçtiğimiz klasik siyah paltoları fotogaleride inceleyebilirsiniz…