MİNİMALİST KÜPELERLE OYUN ZAMANI

Minimalistleri sevindirecek küçük ama etkileyici küpeleri bir araya getirerek yaratıcılığınızı konuşturun!

Tek başına minimal bir ışıltı ile bakan gözleri kamaştıran, bir arada kullanıldığında ise kulağınızı bir sanat eserine dönüştüren minik küpeler, bu sezonun ve her sezonun favori trendleri arasında. Kulaklarınızı bir takım yıldızına dönüştüren bu minik küpeler, ‘statement’ küpe trendinde kıyasla daha minimal bir görünüm isteyenler için. 

En az kocaman küpeler, sallantılı taşlar ve büyük metaller kadar etkileyici olabilen minik küpeler, figürleri, taş eklentileri ve tasarımları ile fark yaratıyor. Dağınık topuzlar veya at kuyruğu saç modelleri ile öne çıkarabileceğiniz bu küçük küpelerin boyutuna aldanmayın! Ne kadar küçük olursa olsun, göz alıcı etkisini kaybetmiyor.

Son zamanların konfor furyası ile eşofmanlar ve pijamalardan kopamadık… Tabii bu nedenle kocaman ve ağır takılara da bir süre ara vermek durumunda kaldık. Özellikle maskelerin hayatımızın bir parçası olması ile birlikte, kulaklarımızdaki maskelere bir de kocaman küpeleri eklemek zor olabilir. Ancak her türlü küpelerden vazgeçmek istemiyorsanız İlkbahar 2021’in minik küpe trendi tam size göre! Kulağınızda ağırlık yapmadan dikkat çekmeyi başaran bu küçük küpeleri ister tek başına ister bir arada kullanabilirsiniz. 


Fotogaleride sizin için seçtiğimiz küçük küpe modellerini görebilirsiniz…