ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

MODA RETROSUNDA BU SEZON: STRAPLEZ BLUZLAR

2005 aradı... Kıyafetlerini geri istiyormuş!

Hayatta bir kere giden geri gelmeyebiliyor ancak modada gidenler sürekli geri geliyor! Son yıllarda modanın en ‘hit’ trendlerini düşünürsek hepsi geçmişten geliyor.

90’lı yıllarda yükselişe geçen ve 2000’li yılların başında zirveye ulaşan straplez bluzlar, 2021’de yükseliş sürecini komple atlayarak zirvede.

Diskli kemerler ve düşük bel jeanler ile giyilen straplez bluzlar hepimizi 2000’li yılların stillerine geri götürüyor. Son zamanlarda yeniden bir yaz gözdesi haline gelen nostaljik straplez bluzlar, artık düşük belli jeanler yerine yüksek belli jeanler veya etekler ile giyiliyor. Özellikle fularların bluz olması ile birlikte yeniden gündemimizde olan straplez bluzlar, bohem desenleri ve korse stilleri ile öne çıkıyor. Influencerların yeni favorisi olan bu bluzlar Yaz 2021’in beyaz tişörtü diyebiliriz. Plaj stilinden şehir stiline kadar her yerde kullanabileceğiniz bu bluzları bileklikler ve kol aksesuarları ile bir araya getirebilirsiniz. Süper sıcak günlerin kurtarıcısı olan bu küçük ama harika bluzlar, retro stilleri modern dokunuşlar ile birleştiriyor. Fotogaleride sizin için seçtiğimiz straplez bluzları inceleyebilirsiniz….