Oyunbaz Kol Hareketi

Sezonun üst giyim trendlerinde yaratıcı kol silüetleri dikkat çekiyor.

Buse Saray BUSE SARAY 16 Kasım 2023
Oyunbaz Kol Hareketi

Pek çok tasarımcı, kış havasının çağrısına kabarık, geniş ve yaratıcı kollarla yanıt verdi. Bu mikro gibi görünen ama iddialı olan trend, sıradan bir görünümü anında yükseltiyor ve bunu başarmak için tam olarak sıfır çaba gerekiyor.Moda dünyasında her dönemde bir yenilik belirir ve bu sezonun yıldızı, kolların egemenliği altındaki geniş kollu üst giyimler... Cesur tasarımlar, sofistike dokunuşlar ve oyunbaz bir yaklaşımla geniş kollu üst giyim, sadece giyim tarzınızı değil, aynı zamanda kişisel ifadenizi de şekillendiriyor. Bu sezon kollarınızın başrolde olduğu bu eşsiz trendi keşfetmekten korkmayın!


Bu trend, geleneksel kollardan sıyrılıp farklı silüetlere yer açarak öne çıkıyor. Trendi yansıtan tasarımlarda kollar, adeta bir sanat eseri gibi heykel gibi işleniyor. Geniş ve yaratıcı kollar, aynı zamanda stilinizi de zenginleştiriyor.

Kol hareketini odak noktasına alan bu dokunuş, aynı zamanda rahat ve şık olmanın mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor. Gündüzleri salaş bir jean ile kombinlenip sokak stiline sıra dışı bir dokunuş katarken; gece şık bir etekle kombinlenerek zarafetin ve sofistike bir şıklığın temsilcisi oluyor.


Bu trendin en güzel yanı ise hiç çaba harcamadan şıklığı yakalama imkanı sunması. Sıradan bir kombini, anında özel ve dikkat çekici hale getirebilen geniş kollu üst giyim, moda tutkunlarının favorisi haline gelmeye aday...

Oyunbaz detaylara sahip geniş kollu üst giyim, sizi sıradanlıktan uzaklaştırarak moda dünyasında cesur bir adım atmaya davet ediyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.