PANDORA ANNE GİBİ SEVEN HERKESİ KUTLUYOR

Anne gibi seven herkesi kutlayan Pandora, bu yıl tüm anne figürlerini özel bir koleksiyonla kutluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Nisan 2023
PANDORA ANNE GİBİ SEVEN HERKESİ KUTLUYOR

İster biyolojik anne olsun, ister kendini anne gibi gören/anne gibi seven arkadaşlar olsun… Pandora, Anneler Gününde bir annenin sevgisinin geleneksel anlayışının çok ötesini keşfediyor.

Bu bakış açısı ile Pandora Moments ve Pandora Timeless koleksiyonları bu Anneler Günü, anne sevgisini onurlandırmak için annelerin hayatlarımız üzerindeki etkisini yansıtan mücevherlerle yenilendi.

Koleksiyonlardaki yeni mücevherler, anne sevgisi hikayelerini yansıtmak için özenle elde tamamlandı. Geliştirilen yeni tekniklerle birlikte, anneliğin koruma içgüdüsünü temsil eden ve elde tamamlanarak her biri özel kılınan bu mücevherler mükemmel birer hediye alternatifi sunuyor. 

Klasik yılan zincir bileklik ve bangle bileklik, Anneler Günü koleksiyonuna özel tasarlanan benzersiz klipsleriyle detaylı işçiliği vurguluyor. Sonsuzluk sembolü ile iç içe geçmiş bir delikli kalp, tüm anneler için sonsuz sevgiyi simgeliyor.

Pandora mirasının ve kimliğinin büyük bir parçası olan pavé, bu sezon Pandora'ya özgü, çarpıcı bir şekilde tekrar yorumlandı. En az üç sıra taştan oluşan lineer tasarım, her açıdan parıldayan üç boyutlu bir etki ortaya koyuyor. Bu yeni teknik, 925 ayar gümüş, 14 ayar altın kaplama ve 14 ayar pembe altın kaplama yüzükler, küpeler ve kolyelerde öne çıkıyor.

 ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.