Pantolon Belleri Yeniden Yükseliyor

Yüksek bel pantolonlar, zengin dokunuşlarla yeniden keşfediliyor.

Buse Saray BUSE SARAY 29 Mart 2024
Pantolon Belleri Yeniden Yükseliyor Getty Images

Düşük beller, birkaç sezondur tüm trend raporlarında yer alıyor. Ancak yeni sezon için Y kuşağına müjdeli haberi veriyoruz; yüksek belli pantolonlarınıza sarılma zamanı!Hepimiz, her Y kuşağının düşük belli pantolonlardan duygusal olarak yaralandığının farkındayız. 2000'lerin süperstarları sayesinde, düşük beller her şeye üstün geldi ve Z Kuşağı, geçtiğimiz sezonda son yeniden canlanmaya öncülük etti. Düşük belli pantolonlar It Girl modasının simgesiyken, yüksek belli alternatifler 2010'lu yıllara kadar gösterişsiz, anaç ve itici oldukları gerekçesiyle alay konusuydu ve nihayet ana akım tarafından kabul edildi.  Sonunda beli ön plana çıkaran bir pantolonun, şehvetli ama aynı zamanda hükmedici bir yanının olduğunun farkına varıldı.

Modanın döngüsü zaman içinde değişse de bazı trendler asla eskimeyen bir zarafete sahiptir. 2024 ilkbaharında, bu ikonik parça yeniden yükselişe geçiyor ve güncel dokunuşlarla zenginleşiyor.


Louis Vuitton

Ofis giyiminden akşam yemeklerine, randevu gecelerinden dışarıdaki günlere kadar her şey için mükemmel seçim olan yüksek bel kuralı, tüm pantolon anlarınıza sıçrayabilir. Yüksel bel pantolonların çekiciliği, sadece rahatlık ve şıklığıyla değil, aynı zamanda her vücut tipine uyum sağlayabilme özelliğiyle de ilgi çekiyor. Bu sezon, tasarımcılar bu klasik parçayı yeniden yorumlarken, çeşitliliği ve esnekliği ön plana çıkarıyorlar.


Christian DiorGörünümü klasik bir şekilde yükseltmek için zamansız bir kemere yatırım yapın. Daha İddialı bir dokunuş için büyük ve gösterişli kemerler de tercih edebilirsiniz. Altın detaylı, inci süslemeli veya geometrik desenlere sahip kemerler, bu klasik parçayı modern bir görünüme kavuşturuyor.


Sezonun koleksiyonlarından dikkatimizi çeken yüksek bel pantolonları inceleyin.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.