PERİ MASALLARINDAN SOKAKLARA TAŞINAN TÜYLER

Bu parçalar ile tüy gibi hafifledik!

Her adımınızı bir peri masalına dönüştürecek olan tüy detaylı tasarımlar, modanın en yeni son tutkularından biri. İki sene önce Prada defilesinde gördüğümüz tüy uçlu etekler, yavaş yavaş yayılarak tüm parçalarda yerini aldı. Artık Valentino, Miu Miu, Giambattista Valli, Cult Gaia ve daha birçok markanın favori detayı olan tüyler, en sade kıyafete bile farklı bir hava katıyor. Lüksten salaş sokak modası stillerine kadar tüm parçaları ele geçiren tüyleri denemenin tam zamanı!

Genelde etek ve elbise uçlarında görülen tüy detayları, minimal ve şık görünüyor. Saten ve ipek elbiselerin ucuna zarifçe yerleştiren tüyler, sade ama göz alıcı kombinler için ideal. Tüylerin bir diğer tasarım şekli de kol detaylarında. Kısa kollarda ve uzun kollu gömleklerde gözümüzden kaçmayan tüy detayları, kombinlerinize hareket katıyor. Sadece bu iki çeşitle kalmayan tasarımcılar, tüylerden adeta sanat eserleri çıkarıyorlar! Tüy kullanımını desen haline getiren markalar, farklı görünümlü parçaları ile yeni sezon kombinlerinizde kolayca fark yaratmanızı sağlıyor. 

Özellikle çantalar ve ayakkabılar ile deneyebileceğiniz tüy trendi ile parti sezonunun en dikkat çekici kombinlerini ortaya çıkarabilirsiniz. Payetler ve pullar kadar göz alıcı olan tüyler, modanın en yeni takıntısı diyebiliriz! Tüm oklar tüyleri gösterirken, fotogaleride sizin için seçtiğimiz tüy detaylı parçalar ile bu furyaya katılabilirsiniz…