PÖTİKARE PİKNİĞİ

İlkbaharın vazgeçilmez desen trendi!

Geride bıraktığımız yılın can sıkıcı kalıntıları sürerken pozitif taraflarını da atlamamak gerek. Evimizin konforunda vakit geçirmek, sevdiklerimiz ile paylaştığımız anların değerini bilmek, doğaya dönüş ve çok daha fazlası… “Çok daha fazlası,” dediğimiz noktaya parklardaki buluşmalarımız da dahil oluyor. Yeşilçam filmlerini aratmayan arkadaş buluşmalarımız geçtiğimiz sene parklarda piknikler ile şekillenmişti. Bu furyanın modaya getirisi de piknik trendi oldu! Nostaljik piknik örtülerinden esinlenen kıyafetler, sevimli ve renkli bir seçki sunmaya devam ediyor. 

İlkbahar 2021’de de görmeye devam ettiğimiz pötikareler, elbiselerden bluzlara, mayolardan ayakkabılara kadar her yeri sarmış durumda. Klasik siyah beyaz pötikare deseninin yanı sıra pastel tonlarında ve yaz aylarını çağırıştıran cesur kırmızılar ve güneş sarılarında gördüğümüz bu neşeli desen piknikleri aşmış durumda. Mayolar ile plajlarda, ceketler ile Zoom konferanslarında, fırfırlı bluzlar ile nostaljik pikniklerde giyebileceğiniz pötikareler her duruma uyum sağlıyor!

Piknik örtülerinin hiç bu kadar trend olacağını düşünmezdik! Fotogaleride yeni normalin pozitif yönlerini görmemizi sağlayan pötikareli parçaları görebilirsiniz…