ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

SEZONUN 5 AKSESUAR TRENDİ

Uzun eldivenler ve desenli fularlar… Yoksa retro bir filmin içinde miyiz?

Yaz aksesuarlarından daha heyecan verici bir şey varsa o da sonbahar ve kış aksesuarları! Bucket şapkalar, hasır çantalar ve mayolar ile geçen yaz sezonunun ardından gardırobunuzu ve kendinizi soğuk havalara hazırlayın. Kocaman kemik gözlükler, hayatımıza yeniden dahil olan kar maskeleri ve vazgeçemediğimiz renkli fularlar… Sonbahar 2021 adeta çok uzun bir vintage filmden kesit gibi geçecek!

Sonbahar aksesuarlarının en iyi yanlarından biri ise bu parçaları kazak ve palto mevsimini beklemeden giymeye başlayabilmeniz. Fularları, uzun eldivenleri ve şapkaları stilinize dahil etmek için derecelerin eksilere inmesine gerek yok. Sonbahar 2021 podyumlarında maske gibi yeni günlük rutinlerimize uyum sağlayan kar maskeleri veya yeni geliştirdiğimiz hiçbir yere dokunamama alışkanlığımıza şıklık katan uzun opera eldivenleri ile modanın her duruma ‘tarz’ katabileceğini görmüş olduk. 

Beyaz tişört, jean pantolon oldukça sade… Ancak bu stile renkli ve desenli bir fular eklemeyi deneyin. Veya baştan aşağı siyahlara bürünmek pek dikkat çekmiyor… Bu stile de renkli ve kalın bir ‘statement’ kemer ekleyin ve ‘voila!’ sokak modası yıldızı oldunuz! Kısacası, yeni sezonun aksesuarları küçük görünebilir ama büyük etkilerine güvenebilirsiniz.

Fotogaleride Sonbahar 2021’in 5 aksesuar trendini inceleyebilirsiniz…

Etİketler