SEZONUN ETEK TRENDLERİ

Sahne eteklerin...

Hava soğuduğunda pantolondan başka bir şey giymek içinizden gelmiyorsa, sezonun etek trendlerine baktıktan sonra bir daha konuşalım! Gün geçtikçe daha da ilginç ve göz alıcı trendler ile bizi şaşırtmaya devam eden moda, Kış 2020 sezonunda da gücünü sürdürüyor. Başını alıp giden retro esintisi (veya kasırgası) eteklerde de görülürken, işlemeli ve payetli etek trendlerini de atlayamayız. Parti şıklığını sokaklara taşıyabileceğiniz etekler ile keyifli kombinler yapmaya hazır olun. 

Moda ile beraber çıktığımız zaman yolculuğunu ‘nostalji rüzgarı’ diye adlandırabiliriz! Sadece yetmişli ve seksenli yıllardan değil aynı zamanda okul yıllarınızdan trendleri de kapsayan Kış 2020 etek modasında bildiğimiz klasikler yine güncelleniyor. Midi boylardan miniye geçiş zamanını ilginç bir şekilde kış sezonuna denk getiren markalar, mikro mini etek trendini sunuyor. Sezonun diğer trendleri arasında olan desenli ve işlemeli külotlu çoraplar ile kombinleyebileceğiniz mini etekler kışa renk katmaya geliyor. 

Etek modelleri arasında koyu ve toprak tonları öne çıkarken, göz alıcı ‘statement’ eteklerinden bahsetmeden edemeyeceğiz. Kış kasvetinden içinizin sıkıldığı günler gardırobunuzu açıp bu gökkuşağı renklerindeki eteklere bakarak modunuzu yükseltebilirsiniz. Partilerden, ofise… Ofisten hafta sonu stiline… Tüm durumlara ve etkinliklere uygun etek trendlerini incelemek için fotogaleriye göz atabilirsiniz…