SEZONUN FAVORİ RETRO STİLİ: SÜVETERLER

Büyükbaba süveterleri güncellendi!

Geçtiğimiz sene beklenmedik bir şekilde trend olan oversized örgü süveterler, bu sezon desenler ve vücuda oturan modelleri ile çok daha farklı bir stilde. Retro, kolejli veya modern gibi birçok farklı temada gördüğümüz süveterler, sezonun ‘it-item’ kategorisinin başında yer alıyor diyebiliriz. 

Sonbaharın ‘layering’ giyinme tarzına oldukça uygun olan süveterleri hava sıcakken tek başına, hafif esintiliyken tişörtler ile, soğuk günler geldiğinde ise gömleklerle ve ceketlerle eşleştirebilirsiniz.


Bizi lise yıllarına geri götüren kısa ve vücuda oturan süveterlerin yanı sıra, örgü ve desenli süveterler ise vintage bir görünüm yaratıyor. Biraz 70’ler biraz 90’lar biraz ise 2020’li yıllardan dokunuşlar alan yeni sezon süveterleri, geçmişi günümüze taşıyor. Sezonun en ‘trend’ parçası ne diye soruyorsanız, cevabımızın kesinlikle süveterler olduğuna emin olabilirsiniz!


Sonbahar 2021’in en trend parçasını hala gardırobunuza eklemediyseniz, fotogaleride sizin için seçtiğimiz süveterleri inceleyebilirsiniz…

Etİketler