Siyah Beyaz Yaklaşım

Kış silüetlerinde abartısız lüks arzusunu yansıtan ikili!

Buse Saray BUSE SARAY 05 Ocak 2024
Siyah Beyaz Yaklaşım Getty Images

Chanel, Valentino, Ferragamo


Bu sezon, siyah ve beyaz her zamankinden daha güçlü bir takım halinde çalıştı ve kış silüetlerini öne çıkardı. Bu sade yaklaşım, Chanel, Valentino, Ferragamo ve Chloé’de görüldüğü gibi, abartısız bir lüks arzusunu yansıtıyordu.

Evet, siyah ve beyaz, moda dünyasında her zaman klasik renkler olmuştur, ancak artık popülerlikleri yeniden canlandı. Tasarımcılar trende bakış açılarını sergilerken, sezonun defileleri bu iki renkten oluşan monokrom bir silüetlerle doluydu.

Chloé


İster klasik, ister zarif veya sıra dışı bir görünüm peşinde olun, size uygun, şık siyah beyaz bir tarz yaratmanın sayısız yolu vardır. Moda trendleri sezondan sezona değişiklik gösterebilir ancak bu sezon, siyah ve beyazın nasıl stillendirileceğine dair klasik parçaların bir karışımını sunuyor.

ValentinoPaltolardan üstlere, kazaklara ve aksesuarlara kadar bu kombinasyon, hem tek tek öğelerde hem de tüm kıyafetlerde oldukça dinamik bir ikili oluşturdu. Parçaların nötr doğası sayesinde, onlara yanlış stil vermek neredeyse imkansız, bu da modayı özellikle ilgilenen herkes için erişilebilir kılıyor.

Siyah beyaz stil, inanılmaz derecede çok yönlü ve sofistike olabilen, klasik ve zamansız bir moda tercihidir. Siyah elbise, beyaz bluz, siyah pantolon veya beyaz tişört gibi temel bir parçayla başlayabilirsiniz.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.