SONBAHAR 2019 DESEN TRENDLERİ

Vahşi batıdan inek deseni mi? Yoksa Carrie Bradshaw’un gazete deseni mi?

Yaz boyunca çeşit çeşit desenler gördük… Hayvan krallığının görkeminden yararlanırken, doksanların grafik desenleri ile eğlendik! Desensiz bir gardırop düşünebiliyor musunuz? Kombinlere ve stillere fark katan desenler gardıroların olmazsa olmazı.

En minimal tarza sahip kadınlar bile ekoseli, çizgili ve kareli parçalar tercih ediyor! Yeni sezonda yaz aylarını aratmayacak desen trendleri ile giyiminize neşe katabileceksiniz.

O zaman Sonbahar 2019 desen trendleri ile tanışma zamanı geldi!






View this post on Instagram









🇫🇷🍷❤️ Wine Not

A post shared by Marta Cygan (@lifeofboheme) on


Bir çok retro trendin güncel zamanlara taşındığı yeni sezonda en popüler stil önerilerinden biri desen oyunları! Birbirinden tamamen farklı desenleri bir arada kullanarak stil bloglarını aratmayacak kombinler yaratabilirsiniz. Leoparlar ve çizgililer… İnek deseni ve gazete deseni… Veya batikler ve grafikler… Her dönemden trendi 2019’da buluşturan moda sektörü, kombinlerde sınır tanımamanızı sağlıyor. Belki de modanın en çılgın zamanında bu değişik desenleri kombinlerinizde deneyebilirsiniz!





View this post on Instagram









Trying to find the AC in every place that I visit

A post shared by María Bernad (@maria_bernad) on


Yaz aylarından yaprak dökümü sezonuna taşınan pötikare ve batik desenlerinin yanı sıra, her sezon görmeye alıştığımız çiçek, leopar ve ekoseler de bu sezonun trendleri arasında. Biraz yeni biraz klasik olan yeni sezon desen trendlerini denemek için fotogaleriye göz atabilirsiniz….