SONBAHAR DEFİLELERİNDEN 1O ÇANTA TRENDİ

Telefon çantaları, inovatif saplar, tüylü modeller ve çok daha fazlası!

Modada yeni bir sezon denemek her yerde yeni parçalar göreceğimiz anlamın geliyor. Tabii bununla beraber çantalar da var! Birçok kadının zaafı olan ayakkabılar ve çantalar belki de gardırobumuzda en fazla ‘yatırım’ yaptığımız parçalar arasında. Bir stilin tamamlayıcı parçası olan çantalar ile görünümüzde ‘make-it or break-it’ (batmak ya da çıkmak) anı yaşayabilirsiniz. Belki de bu sebeple kıyafetleri yüceltirken aynı zamanda aşağıya çekebilen çantalar konusunda hepimiz çok dikkatliyiz. 

Çantalara ihtiyaç duymadığımız birkaç ay geçirdikten sonra son zamanlarda yeniden eski ve en iyi dostumuz olan çantalara geri döndük. Şu sıralar mikro çanta trendi yanımıza almamız gereken yedek maskeler, dezenfektanlar ve kolonyalar ile pek mümkün değilken neyse ki Sonbahar 2020 trendleri de ihtiyaçlarımıza uyum sağlıyor. XL çantaların geri dönüşünü görürken aynı zamanda telefon ve AirPods çantaları gibi eksantrik modeller de gözümüzden kaçmıyor. Ne olursa olsun küçük çanta kullanmak isteyenler için tasarlanan telefon çantaları ile hiçbir şeyi sığdıramadığınız minik çanta problemi de ortadan kalkmış oluyor!

Her zaman bir döngü içinde olduğunu bildiğimiz moda sektörü retro silüetlere güncel yorumlar katarken aynı zamanda inovatif tasarımlar ile gardırobunuza yenilik katmaya geliyor. Nostaljik 50’li yıllar ilhamlı kutu çantalarına modern tarzlar ekleyen tasarımcılar bir yandan ise klasik kapitone çantalara maksimalist bir yorum katıyorlar. Geçtiğimiz sezonlarda gördüğümüz çantaları oldukça benzersiz bir şekilde dönüşüme sokan tasarımcılar yeni çanta yatırımlarımız için bizi oldukça motive ediyor!

Koleksiyonunuza yeni çanta modelleri eklerken sezonun trendlerinden faydalanmak istiyorsanız fotogaleride Sonbahar 2020 defilelerinin öne çıkan 10 çanta trendini görebilirsiniz…

Etİketler