BAŞROLDE BİR KLASİK: SİYAH BOTLAR

Eski klasiklere yeni dokunuşlar!

Alışveriş yaparken (her zaman olmasa da!) gerçekten ihtiyaçlarımızı düşündüğümüz durumlar oluyor. “Bunu gerçekten giyer miyim?” gibi soruları göz önünde bulundururken, ne kadar yeni trendleri gardırobumuza eklesek de çoğu zaman eski klasiklere dönüyoruz. Bu tıpkı tatil bavuluna onlarca kıyafet etmeyip tüm seyahatinizi aynı şort ve tişört ile geçirmek gibi! Her sonbahar geldiğinde de sınır tanımayan rengarenk ayakkabılarımız yerine yıllardır giydiğimiz o klasik siyah bota yöneliyoruz. Eğer bu senaryo size çok tanıdık geliyorsa yalnız değilsiniz… Hepimiz klasikleri çok seviyoruz. Siyah botlar da mevsimin en çok tercih edilen klasiklerinden biri. Her duruma ve yere uygun olan siyah botları ofisten geceye, gündüzden partilere taşıyabiliyoruz. Hem kullanışlı hem de pratik bir çözüm arayışındaysanız, siyah botların sizi asla yanıltmayacağına emin olabilirsiniz. 

Zamana karşı gelen klasikler ile birlikte yeni tarzlar da denemek istiyorsanız size bir önerimiz var: klasikleri yeniler ile buluşturmak! Madem her sezon elimiz aynı siyah bota gidiyor, bu modeli yeni eklemeler ile değiştirebilirsiniz. Adeta telefonunuza gelen yeni güncellemeler gibi klasik siyah botlara da sınır tanımayan güncelelemeler geldi! Klasikliğini rengi ile koruyan ama silüet ve detaylar ile bambaşka formlara bürünen siyah botlar ile gardırobunuzdaki çeşitliliği artırabilirsiniz. 

Yıpranmalar olsa da asla atamadığımız jean pantolonlarının aksine eskiyen siyah botları yenilemek gerekiyor! Yine aynı kısa topuklu rahat modeli tercih etmek istiyorsanız bunun da Sonbahar 2020 trendleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Siyah konusunda taviz vermeyip farklı stillere yönelmek isterseniz de tırtıklı tabanlar, plastik yağmur çizmeleri veya modern kovboy esintisinin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Sonbahar elbiseleri, takımlar veya midi eteklerle birleştirebileceğiniz yeni sezon siyah botları ile aynı botu giyerek eşsiz stiller yaratabilirsiniz. 

Her sezon olduğu gibi podyumlarda renk renk, çeşit çeşit ayakkabı trendleri gördük. Ancak Sonbahar 2020’de favori klasiğimiz siyah botların da spot ışıkları altında olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle klasik tutkunlarını mutlu edecek Sonbahar 2020 siyah bot / çizme trendi ile alıştığınız stilleri farklı bakış açılarından keşfedebilirsiniz. 

Sonbahar ayakkabı koleksiyonunuzda güncelleme yapmaya hazırsanız fotogaleride sezonun siyah bot ve çizme trendlerini inceleyebilirsiniz…

Etİketler