SONBAHARI HAREKETLENDİREN DESENLER

Mevsim klasiklerine farklı bir yerden bakıyoruz. Sonbahara sanatsal ve eğlenceli yorumlarıyla hareket katan desen trendlerini inceledik.

Kapsamlı bir Sonbahar 2020 desen trendi rehberine hazır olun! Geçtiğimiz şubat ayında (pandemiden hemen önce!) New York, Londra, Milano ve Paris’te gerçekleşen Sonbahar-Kış 2020 defileleri bu sezon hangi desenlerin tutkunu olacağımızı belirledi. Giyilebilir, sıcacık, klasik ama aynı zamanda değişken desenler, sezonun vazgeçilmezlerine farklı bir yerden bakmamızı sağlıyor. Klasik bej paltolarımızı kilim desenleri ile, ekoselerimizi ‘kolejli’ yorumları ile ve çiçek desenlerini naftalin kokuları arasından seçerken yeni sezon desen trendlerinin oldukça iç ısıtıcı ve keyifli olduğunu söyleyebiliriz. 

Podyumlarda en çok ekose ve tartan esintisini görürken bu zamansız desenin yanında hayvan portreleri ve yamalar gibi uzun süredir görmediğimiz desen trendleri de gördük. Hem geçmişten hem de gelecekten ilham kaynaklarını bir araya getiren tasarımcılar gerçekten ‘güncel’ bir şıklık yaratıyorlar. Sanatsal ve eğlenceli yorumları ile yeni sezon gardırobumuzu bir şölene çeviren desen trendleri ile eşsiz stiller yaratmaya hazır olun!

Fotogaleride yeni sezonun 10 desen trendini görebilirsiniz…