SONBAHARIN 11 TAKI TRENDİ

Bu trendleri hemen denemeye başlayabilirsiniz!

Yaz aylarına yavaş yavaş ‘hoşçakal’ derken sonbahar sezonunun trendlerine alışmaya çalışıyoruz. Hava hala sıcakken yeni sezon parçalarını denemeye başlamanın en iyi yolu takılardan geçiyor olabilir! Dönüş yapan choker kolyeler, kocaman zincirler veya metalik takıları yaz gardırobunuza uyarlayabilirsiniz. Sonbahar 2020 defilelerinde en çok görülen takı modelleri ile en sade kıyafetlerinizde bile şaşırtıcı bir etki yaratabilirsiniz. 

Farklı dönemlerden ve kültürlerden esinlenen takı trendleri arasında klasikler ile beraber yeni modeller de yer alıyor. Uzun bir süredir hayatımızda olmayan broşların geri dönmesi, vintage düğme küpelerin yükselişi veya uğurladığımız choker kolyelerin bambaşka formlarda yeniden karşımıza çıkması… Geçmişten gelen yankılar ile şekillenen yeni sezon takı trendleri aynı zamanda oldukça güncel unsurlar da taşıyor. Geçmiş ve şimdiyi oldukça ‘cool’ bir şekilde harmanlayan tasarımcılar, en klasik takılarımızı bile tanınmaz silüetlerde sunuyorlar. 

Kararsız kaldığınız günlerde giydiğiniz düz gömlek elbiseyi veya beyaz bir tişörtü bile Instagram’da paylaşılan sokak modası fotoğrafların dönüştürebilecek takıları bu sezon trendleri arasında görebilirsiniz! Gardırobunuza ve hayatınıza renk katmak için yeni sezon takılarına göz atmalısınız. Fotogaleride Sonbahar 2020’nin 11 takı trendini inceleyebilirsiniz…

Etİketler