SONSUZ KONFOR: SEZONUN TRİKO TRENDLERİ

Triko aşkımız sona ermedi, ermeyecek!

Triko dokusu moda dünyasının favori kumaşı haline geldi. İç giyimden plaj kıyafetlerine, pijamalardan takım elbiselere derken gardırobumuzdaki her şey trikolandı! Tüm bunlar sebebiyle yeni sezon triko trendlerinden ayrı olarak bahsetmek istiyoruz. Doğru tahmin ettiniz, bu sezonun da favorisi: Trikolar.

Sonbaharın ‘layering’ giyinme tarzının olmazsa olmazları arasında yer alan trikolar, giyinmeyi eğlenceli hale getiriyor. Yaz aylarında olduğu gibi tek bir parça ile sokağa çıkmadığımız şu günlerde, giyinme formülümüze ceketler, kazaklar, gömlekler gibi birçok katman ekleniyor. Bu katmanlar arasında en etkileyici ve trend parça ise trikolar. Ne çok soğuk ne de çok sıcak olan sonbahar günlerinde farklı parçaları bir araya getirerek gardırop deneyleri yapabilirsiniz!

Bir sezon klasiği olan trikolar, dokusu sebebiyle sonsuz bir konfor sunarken aynı zamanda son dönemin en cool moda akımını denemenizi sağlıyor. Güncellenen, değişen ve geçmişten ilham alan yeni sezon triko trendleri Sonbahar 2021’de giyinmeyi çok daha eğlenceli hale getiriyor. Her şey triko halinde daha güzel! 

Yeni sezonda bizi heyecanlandıran 6 triko trendini fotogaleride inceleyebilirsiniz…

Etİketler