SONBAHAR KIŞ 2019/2020 TREND DOSYASI

Punk, grunge, ışıltı, maksimalizm... Sonbahar- Kış 2020 sezonunda bilmeniz gereken tüm trendler ve stil önerilerini bir araya getirdik.

Daha önce hiç bu kadar fazla trendi bir arada görmemiştik! Bu sezonun defilelerine ve sokak modasına bakarak derlediğimiz trend dosyasındaki parçaların oldukça değişken olduğunu söyleyebiliriz. Punk ve grunge tarzından romantik dantellere veya keskin hatlı takım elbiselerden yetmişler esintili platform topuklara kadar çeşit çeşit tasarımlar var!

‘Maksimalizm’ kavramı ne kadar Sonbahar-Kış 2019/2020 sezonunda öne çıkan bir tarz olsa da, trendlerin arasında minimalistleri sevindirecek modeller de var. Parti stilini sokaklara, ofis şıklığını partilere, atletik şıklığı da gece stiline taşıyan trendler ile karşı karşıyayız. Moda kurallarının yıkıldığını ve yerine kuralsız stillerin geldiğini görürken, bildiğimiz her şeyi unutuyoruz. 

Geçmişten gelen trendleri modern güncellemeler ile günümüze taşıyan moda, rahat ve havalı opsiyonlar sunuyor. Kat kat giyinmeye mahkum olduğumuz Sonbahar-Kış sezonunun giyinme sorununu eğlenceli tüyolar ve tarzlar ile çözen yeni sezon trendleri ile çok eğleneceğinize eminiz. Kahvelerinizi hazırlayın, sizi uzun bir yolculuk bekliyor! Statement parçalar, ışıltılı adımlar ve dikkat çekici kombinlere hazırsanız sizi fotogaleride görebileceğiniz Sonbahar Kış trend dosyası ile baş başa bırakıyoruz…