SONBAHAR KIŞ 2020 BOT TRENDLERİ

Nancy Sinatra çok haklı, “Bu botlar yürümek için yaratıldı!”

Modada mevsim kalmamış olabilir ancak resmi bot ve çizme sezonu geldiğine göre Nancy Sinatra’nın ‘These Boots Are Made For Walking’ şarkısını söylemeye başlayabiliriz! Gerçekten de bu botlar yürümek için yaratıldı.

Sonbahar 2020 trendlerinin havanın soğumamasına rağmen çizme giyme sabırsızlığımız artırdığını itiraf etmeliyiz.

Her zamanki gibi tarz ve model çeşitliliği ile dikkat çeken yeni sezon bot ve çizme trendleri her stile ve beğeniye uyum sağlıyor. Sonbahar ve kış kıyafetlerinde olmazsa olmaz tamamlayıcıların önünde gelen botlar ve çizmeler klasik modeller ile birlikte yenilikçi stiller ile karşımıza çıkıyor. 

Her sene giydiğiniz klasik siyah botu kenara bırakma zamanı! Yeni sezon modelleri çok eğlenceli! Klasiklerden yanaysanız diz boyu çizmelere, geri dönüş yapan Chelsea botlara yönelebilir, retro stillere bayılıyorsanız 60’lar esintili beyaz modelleri veya 80’ler ilhamlı dökümlü çizmeleri tercih edebilir veya “Her zaman yeniliğe açığım!” diyorsanız dikkat çekici topuklu botları ve tırtıklı tabanlı modelleri deneyebilirsiniz. Dememiz o ki bu sezon zaten geniş olan moda sınırları iyice sınırsız hale geliyor!

Fotogaleride yeni sezonun 10 bot ve çizme trendini görebilirsiniz….