SONBAHAR KIŞ 2021/22 DIŞ GİYİM TRENDLERİ

İç mekanlarda bile üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz parçalar!

Geçtiğimiz sene gardırobumuzdaki tüm parçalar arasında, topuklu ayakkabılarımızdan bile çok, en zor zamanı dış giyim parçalarımız geçirdi diyebiliriz. Neyse ki 2021 ve 2022 sezonunda paltoların, kabanların ve montların yeniden yükselişini kutlayabiliriz. 

Arkadaşlarımız ile sosyalleşebildiğimiz ama yine de sağlık önlemleri sebebiyle mekanların dışında oturmayı tercih ettiğimiz bu soğuk günlerde paltolarımız ve montlarımız ‘statement’ parçaların başında geliyor. Sonbahar-Kış koleksiyonumuzdaki birçok parçanın aksine dış giyim parçalarında birden fazla özellik arıyoruz: pratiklik, kullanım, sıcak tutma özelliği, stili ve rahatlığı… Liste uzadıkça uzuyor! Neyse ki bu sezonun dış giyim trendleri her noktaya oldukça şık ve tarz bir şekilde değiniyor. 

Deri trençkotunuz ile sokaklarda bir Matrix rüzgarı estirebilir veya kapitoneli puffer montunuz ile Kraliçe II. Elizabeth’i kıskandırabilirisiniz. Mevsim gereği ise dereceler eksilere düştüğü zaman rengarenk ve desenli suni kürklere veya küçüklüğümüzdeki ayıcık kadar konfor sağlayan teddy paltoları deneyebilirsiniz. Mevsimin tüm değişimlerine ayak uyduran yeni sezon dış giyim trendleri aynı zamanda paltoların ve montların başlı başına bir stil faktörü olduğunu kanıtlıyor. 

Dış giyim şölenini başlatmak için fotogaleride sezonun 8 trendini inceleyebilirsiniz…