SONBAHAR KIŞ 2021/22 ŞAPKA TRENDLERİ

Bu 8 şapka modelini unutmayın!

Sezonun yaklaşan soğuk havaları ile birlikte bizi ısıtma görevini üstlenen şapka trendlerinin de gündemde olması şaşırtıcı değil. Pandemi döneminin konfor düşkünlüğü ile farklı detayları benimseyen şapka trendleri rahat ve pratik oldukları kadar çok da tarz görünüyorlar. Eski trendlere güncel eklentiler, klasiklere pek de klasik olmayan dokular ve beklenmedik stilleri yeniden güncel hale getiren tasarımcılar, Sonbahar-Kış 2021/22 şapkalarını da bir şov parçası haline getiriyorlar. Kötü saç günlerinde veya stilinize gösterişli bir tamamlayıcı aradığınız zamanlarda işlemeli bereler, tüylü balıkçı şapkaları veya gizemli fedoralar aradığınız parça olacak. 

Yeni sezon defilelerine baktığımız zaman, Sonbahar-Kış 2021/22 şapka trendlerinin ortak noktasının tüylü ve kürklü dokular olduğunu görebilirsiniz. Bu sezon modadaki birçok parça gibi peluşlara bürünen şapkalar, en soğuk kış günlerinde bile sizi sıcak tutmayı başaracak. Aynı zamanda mevsimin yağışlı havalarına karşı da oldukça şık çözümler üreten markalar geniş kesimli fedora şapkalar veya PVC bucket şapkalar ile şemsiye taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyorlar. 

 Renkler, desenler, dokular ve eklentiler ile baş döndüren yeni sezon şapkaları, Sonbahar Kış 2021/22 stillerine fark katacak. 

Fotogaleride sezonun öne çıkan 8 şapka trendini görebilirsiniz…