STİL GÜNCELLEMESİ: 10 MİKRO TREND

2022’nin kalp atışını hızlandıran mikro trendlerini inceleyin.

Kapak Fotoğrafı: Rokh/ Alberta Ferretti / MSGM

Gardıroplara 2022 için trend güncellemesi geldi!

Bu yılki mikro trendler genel olarak ikiye ayrılabilir. Bir yanda renkli çizgilerin, zamansız denimlerin ve çağdaş işçiliğinin zanaatkâr cazibesi var. Modası geçmeyen ve sayısız gelecek vaat eden tasarımcı tarafından benimsenen bir estetik… Diğer taraf ise her şeyle ilgili… Grafik harf baskılar, sıkı korse üstler ve bol limon yeşili sıçramasından bahsediyoruz. Nostalji etkisi yaratacak bir nostalji festival havası…

Tabii ki, ortayı bulunabilecek birkaç stil var; sınıf atlayan denim ve inci detaylarını düşünün. İkisi de gardırobunuzda oturuyor olabilir, ancak sadece 2022 stil güncellemesinden faydalanabilir.

Seçtiğiniz estetik ne olursa olsun, gardırop temellerinizi yükseltmek için bir fikir listesi olarak mikro trend düzenlememizi inceleyin. Bej rengi bir takım elbiseyi çok daha şık gösterecek olan Helmut Lang'in mektup baskılı file üstüne,  Dion Lee’nin kot pantolona tasarım şerefi katacağı kesin olan korse üstüne ya da Rokh’un tek başına yıldız olan vinil elbisesine bakın… Onları, terzilik pastanızın üzerindeki krema gibi düşünün.

Hazır mısınız? 2022’nin kalp atışını hızlandıran 10 mikro trendini inceleyin.

İLKBAHAR-YAZ 2022 İÇİN 10 MİKRO TREND