TAKIDA İNCİ TRENDİ

Bu inciler sudan yeni çıktı!

Çoğu zaman inci takılar daha oturaklı ve ‘olgun’ stillerde tercih ediliyor… Ancak artık zaman değişti, trendlerin kullanım şekli de değişti! Artık inci kolyenize bakıp “Bu kolye, biraz fazla mı olur acaba?” ddiye düşünmeyeceksiniz çünkü inciler günlük stilimizin bir parçası oldu.

Özellikle inci detaylı kıyafetler ile daha günlük ve rahat bir tarza bürünen inciler, Yaz 2019 takıları ile daha eğlenceli ve hareketli şekillere büründü.

 Sokak stilleri sağolsun inci tokalar ve saç bantları ile bir inci istilasına uğradık! Son dönemde ‘barok’ inci stilinin ön plana çıktığı takılarda, incileri bu yeni güncellemelerinde tanıyamayacaksınız. Asimetrik formları, şekilsiz figürleri ile inciler kendilerinde değil! Adeta sudan yeni çıkmış gibi görünen bu incileri bir çok stilinizde deneyebilirsiniz. Sezonun bir diğer takı trendi olan geometrik takılar ile birleşen inciler, adeta bir ‘power couple’ gibi karşımızda. Geometrik şekilli küpelerin ucundan size göz kırpan inciler mi diyelim… Yoksa parlak gold zincirlerin arasından beliren inciler mi… Her biri birbirinden farklı inci takıları hiç böyle görmemiştiniz! Fotogaleride sizin için seçtiğimiz modelleri inceleyebilirsiniz….