TOPUKLU TERLİKLERDE GÖKKUŞAĞI ETKİSİ

Yüksek ökçeler bu yaz daha canlı ve göz alıcı!

İlkbaharın son demlerini yaşıyorken kışlık kıyafetlerimizle vedalaşma vakti geldi çattı. Kazak ve pantolonlar yerini etek ve büstiyerlere bıraktı. Kutudan birer birer çıkardığımız çiçekli elbiseler, puantiyeli keten gömlekler ve ince kumaş şortlar yazın coşkusunu bize yaşatıyor. Özellikle bu hafta havaların ısınmasıyla, belki de birçoğumuz kıyafette yaza geçiş yaptı bile! Kıyafetten sonra değişim sırası bu seferde ayakkabılara geldi. Botlarınızı rafa kaldırıp sandaletlere merhaba demeye hazırlanıyorsanız size bu yazın en renkli trendinden bahsedeceğiz. 

Kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, lacivert ve mor… Gökkuşağının yedi harikası topuklu terliklerde rengarenk bir devir başlatmaya geliyor. Yazın gülümseten renkleri arasında artık neonlarda var. Hailey Bieber’ın çok konuşulan siyah takımının yükseltici parçası neon yeşili The Attico’nun ardından, skalanın sadece aşina olduğumuz renklerle sınırlı kalmadığını gördük. 

Topuklu terlik severler, bu sezon renklerin yenileyici enerjisinin ayaklarınızı özgürleştirmesine izin verin. Çünkü esen rüzgarla kahvenizi yudumlayıp, akşam deniz kenarında şık bir yemeğe gidene kadar size eşlik edecek yol arkadaşınız bu terlikler olacak. 

Leonie Hanne


Instagram’ın stil avcılarından Leonie Hanne, kendini renklerin büyülü dünyasına kaptırmış. Biz, onu tarz ve trend parçalara bürünmüş olarak görmeye alışkınız! Kendisi somon renkli pantolonunu, fıstık yeşili topuklularla tamamlayıp aynı renkte kullandığı minimalist çantayla görünümünü bütünleştirmiş.

Emili Sindlev


Giydiği her rengi kendine yakıştıran isimlerden bir diğeri Emili Sindlev. Yeşil ve lacivertin hakim olduğu dar elbisesinin altına kombinlediği turuncu topuklular stilini o kadar başarılı kılmış ki! Renklerin birbirleriyle olan ahenginin güzelliğine kapılmamak elde değil. 

Kylie Jenner


Kylie Jenner bu fotoğrafıyla adından bir hayli söz ettirdi. Asıl konuşulmasını sağlayan neon yeşili The Attico’lar, trend sayfalarından uzun süre düşmedi. Eline aldığı zincirli Chanel çantasının topuklu terliklerinin uyumu, görünümünün bütün bir hal almasını sağlıyor. 

Nina Sandbech


Omuzları açıkta bırakan yeşil bir uzun kollu ve hemen altında pembe bol pantolon… Nina Sandbech için renkleri bir arada kullanmak çocuk oyuncağı! Mini topuklularıyla yeşilin bin bir tonuna teslim olan Sandbech aksesuarda ise iri zincirli bir kolye kullanmış. 

Tiffany Hsu


Krem renkli Jacquemus takımın altına neon yeşili gider mi demeyin zira Tiffany Hsu bu paylaşımıyla bunun mümkün olduğunu bize gösteriyor. Üç uç rengi tek bir kombin altında kullanmak kolay iş değil. Bizce kendisi bunun için bir tebriği hak ediyor. 


Gökkuşağının renklerine kendinizi bıraktıysanız, foto galeride sizin için derlediğimiz renkli topuklu terlik önerilerimizi inceleyebilirsiniz…