TRACEE ELLIS ROSS İLE YEŞİLİN ELLİ TONU

İlkbahar 2021’in gözde renklerinden biri belli oldu!

Son yıllarda moda ve güzellik ilham kaynaklarımızın arasına Tracee Ellis Ross eklendi! Rengarenk makyaj stillerini Instagram hesabından paylaşan Ross, aynı zamanda süper ‘cool’ stillerini de paylaşmayı unutmuyor. Özellikle pandemi döneminde evdeki eğlenceli tarzları veya görüntülü konuşma kırmızı halı etkinlikleri ile spot ışıkları altına yerleşen Tracee Ellis Ross, İlkbahar- Yaz 2021 trendlerini de ilk deneyenler arasında! Evdeki Zoom konferanslarımızda eşofmanlarımızı ve hoodielerimizi çıkarıp farklı stiller denememiz için motivasyon kaynağı olan Ross, geçtiğimiz hafta paylaştığı yeşilli stili ile yeni sezonun trendlerine gönderme yaptı. “Bugünün Zoom toplantısı için yeşilin tonları,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Ross, yüksek belli pantolonu, neon yeşili boğazlı yaka triko kazağı ve orman yeşili Chanel gözlükleri ile baştan aşağı yeşillere büründü. Eğer fotoğraflara dikkatle bakarsanız, Ross’un ojelerinin de yeşil olduğunu görebilirsiniz! Stilini gold tonlu aksesuarlar ile tamamlayan Ross, olabilecek en etkileyici renkler ile bize bir İlkbahar 2021 trend dersi verdi.

Acne Studios, Dior, Sportmax, Jason Wu ve Alberta Ferretti İlkbahar Yaz 2021 Defileleri (Getty Images)

Peki Ross’un paylaşımından alacağımız ders nedir? Bir sonraki Zoom toplantımızda yeşil tonlarına yönelmek! Şimdiden Instagram sayfalarımızı etkisi altına almaya başlayan farklı yeşil tonları, İlkbahar - Yaz 2021 podyumlarında da dikkat çekmişti. Normalde renk trendlerinde bir rengin belirli tonuna odaklanılıyor… Ancak bu sezon bej ve grilerin 50 tonu trendleri gibi yeşillerde de geniş bir skala görüyoruz. Haki, orman yeşili, neon yeşili, lime yeşili, mint yeşili, su yeşili derken, moda gündemi yeşillere boyanıyor. Acne Studios, Dior, Sportmax, Jason Wu ve Alberta Ferretti gibi birçok markanın defilesinde gördüğümüz yeşil tutkusu, oldukça geniş bir seçki sunuyor. 

Instagram sayfamızda yeşil aşkı ile yanıp tutuşan tek ünlü Tracee Ellis Ross değil! Geçtiğimiz haftalarda Hailey Bieber’ın neon yeşili sandaletleri veya asla vazgeçemediği yeşil puffer yeleği de yeşillerin İlkbahar 2021’nin favorisi olacağını işaret ediyor. Enerji yükselten, modumuzu iyileştiren ve tüm gözleri (sanal olsa da) üzerimize toplayan yeşiller, bir sonraki alışverişinizin ilham kaynağı olabilir. Baştan aşağı yeşil giymekten ve farklı yeşil tonlarını bir araya getirmekten çekinmeyin! İlkbahar 2021’i yeşiller ile kaplamaya hazır mısınız?

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz farklı yeşil tonlu parçaları inceleyebilirsiniz…

Etİketler