ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

TREND ALARMI: PIN TOP

Instagram'ın popüler trendini mercek altına alıyoruz.

Son zamanlarda bu hırka modelini Instagramda sık sık görmüş olabilirsiniz çünkü seveni hayli fazla! Jacquemus, defilesinde “Pin Top” adı verilen hırkayı sevenleriyle buluşturdu. Göğüs kısmı markanın adının olduğu metal bir bağlayıcıyla birleşen hırka, çıktığı günden itibaren çoğu kişi tarafından fazlaca ilgi odağı oldu. Hırkadan ziyade, marka gömlek modellerinde de bu modeli sıkça kullandı. Ünlü modeller ve Instagrammerlar da bu modaya uyarak, fotoğraflarını Instagram hesaplarında takipçileriyle paylaşarak kombinleri yarıştırıyor.

Kendall Jenner, defilede yer alarak birinci elden “Pin Top” trendini göstermiş oldu. Chiara Ferragni, Bella Hadid gibi ünlüler de bu modaya uyarak kendi Instagram hesaplarında kombinlerini takipçileriyle paylaştılar.
Nasıl kombinlenmeli?

Pin Top trendini siz de kolaylıkla kendi günlük yaşantınızda kombinleyebilir ve göz kamaştırıcı bir stil yakalayabilirsiniz. İster kısa bolero tarzı hırkalarla, ister daha uzun hırkalarla bu trendi yakalayabilirsiniz.Gömlek ya da bluz tercih ederek, farklı bir dokunuş da katabilirsiniz.


Bir ipucu verecek olursak; evde olan önü düğmeli bir üstün sadece göğüs hizasındaki bir düğmesini ilikleyerek, bu trendi kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız göğüs hızasında ilikleyebileceğiniz veya bağlayabileceğiniz bir üst, gerisi size kalmış! İster bir jeanle, ister bir etekle kombinleyin ama şuna eminiz ki günlük kombininizi daha cesur ve şık gösterecek.

İşte sizin için seçtiğimiz “Pin Top” modelleri…