TRİKO SETİ GÜNCELLEMESİ: ETEKLİ TAKIMLAR

İlkbahar 2021 yeni triko tutkusu!

Geçtiğimiz sene triko setleri muhtemelen pijama ve eşofman takımları kadar hatta çok daha popüler bir stil tercihi olmuştu.

Birkaç sezon öncesinde hayatımıza ‘it-parça’ olarak giren klasik trikolarımız, aynı popülaritesini İlkbahar 2021’de de koruyor.

Sezonlar değiştikçe tıpkı diğer trendlerde olduğu gibi silüet değiştiren trikolar, bu sefer de etek versiyonu ile öne çıkıyor. Hırka ve bralet, triko iç giyim takımları ve triko eşofman takımları derken İlkbahar 2021’de triko durağımız etekli takımlar oluyor. Vücudu saran, bol veya klasik silüetleri ile fark gösteren etekli triko takımları, mini ve midi boylar ile de farklı bir tema yaratıyor. Mini boylarda sevimli ve seksi olan etekli triko setleri, midi boylarda ise çok daha şık ve minimalist bir tarz sunuyor. Birçok markanın İlkbahar Yaz 2021 ‘sanal’ podyumunda gördüğümüz etekli trikolar, evde zevkle giyilen ‘loungewear’ etkisini sokaklara taşıyor. Konfordan vazgeçmeden sokak modası şıklığına uyarlanan trikolar, etek formu ile kafelerden yemeklere, parklardan sokak gezmelerine kadar her yere uyarlanabiliyor. Aynı zamanda ev stilinde de fark yaratan etekli triko setleri, her zaman giydiğiniz ev kıyafetlerinize alımlı bir dokunuş katıyor. Özellikle evden çalışanların tercih edebileceği bu setler Zoom konferanslarında fark yaratmanızı sağlayacak!Hayatı kolaylaştıran setler ve takımlar, İlkbahar 2021’de etekli triko takımlarında hayat bulurken, bu stili kıştan ilkbahara kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Soğuk havalarda diz boyu çizmeler ve zamansız bej paltolar ile eşleştirebileceğiniz etekli triko setlerini, ilkbahar aylarında ise daha hafif kumaşlarda sneakerlar, babetler veya bilekte botlar ile bir araya getirebilirsiniz. Jean ceketler, paltolar veya deriler ile bambaşka formlara bürünen etekli triko setlerinde yapmanız gereken tek şey aksesuar, ayakkabı ve çanta seçmek!

Fotogaleride İlkbahar 2021 triko yıldızı olan etekli takımları inceleyebilirsiniz….