ÜNLÜLERİN YENİ FAVORİ MARKALARI

Alışılmışın dışında stilleri ile Instagram sayfamızı süsleyen ünlüler, yeni markaları tanımamızı sağlıyor.

Ünlülerin stillerine bakmayı çok seviyoruz ancak bu kıyafetleri satın almak veya denemek bir servete dönüşebiliyor. Çoğu zaman süper lüks markaları giyen hatta bazen kendileri için özel dikilen tasarımları tercih eden ünlüler son dönemde erişilebilir stiller ile şaşırtıyor. Moda dünyasının ‘it-kızları’ Hailey Bieber, Elsa Hosk, Kendall Jenner ve Bella Hadid gibi isimler stillerinde yeni lüks markalara yer ver veriyor. 

Bir yatırım değerinde olmayan yeni markaları deneyen yıldızlar, genç tasarımcıların yolunu açıyor. Daha önce hiç duymadığımız markaları ve tasarımcıları radarımıza alan yıldızlar, moda dünyasında yeni isimlere yer açıyorlar. Yıllardır sektöre hükmeden lüks ve couture markaların yanı sıra ünlüler sayesinde yenilikçi ve benzersiz tasarımlar ile tanışıyoruz. 

Stilistleri ile birlikte yeni markaları keşfe çıkan ünlüler, By Far, Amina Muaddi ve Reformation gibi markaların büyümesini sağladılar. Şimdilerde adını yıldızların favorileri arasına yazdıran Amina Muaddi’nin aslında sadece 3 senelik bir marka olduğunu biliyor muydunuz? İşte yıldızların moda dünyasına olan etkilerini sadece bununla bile anlayabilirsiniz! 

Fotogaleride ünlüler sayesinde radarımızda olan 10 markayı inceleyebilirsiniz…

Etİketler