UTILITY TRENDİNİN YILDIZI: KARGO PANTOLONLAR

Havalı ve rahat kombinler için…

Geçtiğimiz sezonlarda beklenmedik bir şekilde trend olan ‘Boiler Suit’ tulumları ile başlayan ‘utility’ trendi bu sezon kargo pantolonları ile devam ediyor. Rahat ve havalı kombinlerin yıldızı olan utility parçaları kuşak, cep ve fermuar detayları ile çok kullanışlı! Özellikle bol paçaları ve cepli modelleri ile dikkat çeken kargo pantolonları çanta gereksinimini ortadan kaldırıyor. Son dönemlerde Bella Hadid, Gigi Hadid, Kaia Gerber ve Kendall Jenner gibi bir çok ünlü modelin sokak stilini süsleyen kargo pantolonları neredeyse jeanlerden daha fazla giyilmeye başlandı!

2000’li yıllarda sükse yapan kargo pantolonları, genç pop-punk düşkünlerinin en sevdiği stil olmuştu. Genelde hiking veya outdoor sporlarında tercih edilen kargo pantolonları birden en tarz influencerların kombin önerileri arasına yerleşti. Şimdilerde haki ve bej modellerin yanı sıra satenler, kotlar ve derilerde görülen utility pantolonları sezonun en beğenilen pantolonları arasında.

Bu konforlu pantolon ile ne tarz kombinler yapabileceğinizi merak ediyorsanız, onu da düşündük! Tam bir ‘outdoor’ kızı olmak için postallar ve beyaz tişörtler ile kombinleyebileceğiniz kargo pantolonları bantlı bir sandalet topuklu ayakkabı ve büstiyer ile gece stiline taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz ünlülerin gece stilleri arasında saten kargo pantolonlarına rastladığınıza eminiz! Tam da bulunduğu trend: utility’nin kelime anlamına uyan kargo pantolonları çok yönlülüğü ile dikkat çekiyor. Fotogaleride sizin için seçtiğimiz modelleri inceleyerek gardırobunuza bu kullanışlı parçayı ekleyin…