VÜCUT TAKILARI AKSESUAR OYUNUNA GERİ DÖNDÜ

Aksesuar dünyasına yeni ama tanıdık bir üye!

Buse Saray BUSE SARAY 21 Ağustos 2023
VÜCUT TAKILARI AKSESUAR OYUNUNA GERİ DÖNDÜ

Son yıllarda pek çok Y2K trendinin bir kez daha geri gelmesiyle birlikte vücut takılarının yeniden popüler hale geldiğini görmemiz an meselesiydi. Y2K dönemindeki moda trendlerini hatırlayan herkes, takıların sadece küpe, yüzük ve kolyeden ibaret olmadığını bilir.Vücut takılarının çekiciliği, herhangi bir kıyafeti basitten iddialıya dönüştürmek için kullanabileceğiniz pek çok yolun olmasıdır. Vücudu saran detaylardan bel zincirlerine kadar olasılıklar sonsuzdur. Son zamanlarda, daha fazla tasarımcı bu trendi fark etti ve onu görünümlerine dahil etti; bu nedenle ilham her yerde…Vücut takıları, takı takmanın klasik popüler yollarından farklı bir yoldur; bu nedenle her türlü görünüme renk katabilir.


Instagram’ın stiliyle ilham veren kızlarını gördükten sonra alışveriş listemize bu nostaljik aksesuarı eklememiz gerektiğine ikna olduk.


Yazın güneşli elbiseler ve tatil gardıropları için mükemmel olan vücut takıları, bikinilere ışıltılı bir dokunuş katıyor, basit bir kolsuz bluz ve kot şort kombinasyonunu da anında yükseltiyor.  Kışın ise sıkıcı kıyafetlere heyecan katacak; balıkçı yaka üstlerin üzerine giyilebilir, takımlara havalı bir dokunuş katabilir, basic parçalarınızı hareketlendirebilir. Gerçekten çok yönlü!Alışverişinize ilham olması için en sevdiğimiz vücut takılarını seçtik.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.