XXL KÜPELERİ TAKMAK İÇİN 25 NEDEN

‘Statement’ küpelerden vazgeçmiş değiliz!

Belki birkaç aydır yeni sezon gardırobunuza ekleme yapmadınız… Belki de tatil planlarınız iptal olduğu için biraz modunuz düşük… Durum ne olursa olsun sizi gülümsetecek ve içinizi ferahlatacak ‘statement’ küpelere yönelebilirsiniz. Bu sezon takı departmanında başrolde olan zincir detayların yanı sıra uzun bir süredir takı trendlerinin başında gelen kocaman ve renkli küpeler adeta yaz mevsimi için özel olarak tasarlandı! Takı kahramanı olarak adlandırabileceğimiz kocaman küpeler, en sade kıyafette bile tüm gözleri üzerinize toplama gücüne sahip. Brandon Maxwell, Giorgio Armani, GCDS, Off-White İlkbahar Yaz 2020 Defileleri (Getty Images)

Minimalist tarzları ne kadar çok sevsek de modanın son dönemli gelişmelerine bakarsak her şey XXL ve kocaman. Çantalara ve oversized kesimlere yansıyan bu ‘çok’ arzusu aynı şekilde takılarımızda da görülüyor. Birçok İlkbahar- Yaz 2020 koleksiyonunda kıyafetler ile hoş bir uyum sağlayan kocaman küpeler, bu sezon takı çekmecenizde tutabileceğiniz tek aksesuar bile olabilir. Yaz stilinizi çok daha gösterişli hale getirecek olan büyük ve renkli küpeleri kıyafetlerinize kontrast renklerde tercih ederek daha da dikkat çekici bir görüntü yaratabilirsiniz. V-Yaka elbiseler ve straplez bluzlar gibi yakanızın daha açık olduğu stiller ile eşleştirebileceğiniz ‘statement’ küpeler en şaşaalı haline bürünüyor. Sınırsız varyasyonlarda tasarlanan büyük küpeleri, sürrealist figürlerde, çiçek motiflerinde, boncuklarda hatta kroşe detaylarda bile görmeniz mümkün. Stilinizi tamamen değiştirecek bir etki arıyorsanız, ‘statement’ küpeler önerilerimizin başında geliyor. 


Henüz kocaman küpe trendini denemediyseniz fotogaleride sizin için seçtiğimiz 25 ‘statement’ küpe sizi ikna etmekte yardımcı olabilir…